Moderation Sidebar (8.x-1.6) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Edit
th: แก้ไข

en: View
th: ดู

en: Revisions
th: รุ่น

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Other
th: อื่นๆ

en: View all revisions
th: ดูการแก้ไขทั้งหมด
