Moderation Sidebar (8.x-1.7) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Edit
am: አርትእ

en: View
am: ትይታ

en: Published
am: የታተመ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Translate
am: ተርጉም
