Moderation Sidebar (8.x-1.7) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Edit
bs: Izmjeni

en: View
bs: Pregled

en: Published
bs: Objavljeno

en: Revisions
bs: Revizije

en: Authored by
bs: Napisao

en: Translate
bs: Prevedi
