Moderation Sidebar (8.x-1.7) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Edit
it: Modifica

en: View
it: Visualizza

en: Published
it: Pubblicato

en: Revisions
it: Revisioni

en: Authored by
it: Creato da

en: Other
it: Altro

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: Tasks
it: Operazioni

en: Translate
it: Traduci

en: Draft
it: Bozza

en: Delete content
it: Cancella il contenuto

en: View all revisions
it: Vedi tutte le revisioni

en: The moderation state has been updated.
it: Lo stato della moderazione è stato aggiornato.
