Moderation Sidebar (8.x-1.7) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Tasks
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Draft
kn: ಡ್ರಾಪ್ಟ್
