Moderation Sidebar (8.x-1.7) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Revisions
ku: پێداچوونەوەکان

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Other
ku: هیتر

en: Tasks
ku: ئەرکەکان

en: Translate
ku: وەرگێڕان
