Moderation Sidebar (8.x-1.7) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Edit
sl: Uredi

en: View
sl: Prikaži

en: Published
sl: Objavljeno

en: Revisions
sl: Različice

en: Authored by
sl: Avtor

en: Tasks
sl: Opravila

en: Translate
sl: Prevodi
