Moderation Sidebar (8.x-1.7) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Edit
sr: Измени

en: View
sr: Преглед

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Draft
sr: Предлог

en: Edit draft
sr: Промени предлог
