Moderation Sidebar (8.x-1.8) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Edit
ar: تحرير

en: View
ar: عرض

en: Published
ar: منشور

en: Revisions
ar: المراجعات

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Other
ar: آخر

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Tasks
ar: المهام

en: Translate
ar: ترجمة

en: Draft
ar: مسودة
