Moderation Sidebar (8.x-1.8) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Edit
ast: Editar

en: View
ast: Vista

en: Published
ast: Espublizáu

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Other
ast: Otru
