Moderation Sidebar (8.x-1.8) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Revisions
bo: བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Other
bo: གཞན

en: Tasks
bo: ལས་འགན

en: Edit content
bo: ནང་དོན་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པ།

en: Translate
bo: ཡིག་བསྒྱུར་བྱེད
