Moderation Sidebar (8.x-1.8) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: View
gu: જુઓ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Other
gu: અન્ય

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Tasks
gu: કાર્યો

en: Translate
gu: ભાષાંતર
