Moderation Sidebar (8.x-1.8) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Revisions
pa: ਰੀਵਿਜ਼ਨ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: Translate
pa: ਅਨੁਵਾਦ ਕਰੋ
