Moderation Sidebar (8.x-1.8) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Edit
tr: Düzenle

en: View
tr: Görüntüle

en: Published
tr: Yayında

en: Revisions
tr: Sürümler

en: Authored by
tr: Yazan

en: Other
tr: Diğer

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Tasks
tr: Görevler

en: Edit content
tr: İçeriği düzenle

en: Translate
tr: Çevir

en: Draft
tr: Taslak

en: Delete content
tr: İçeriği sil

en: Edit draft
tr: Taslağı düzenle

en: View all revisions
tr: Tüm sürümleri Görüntüle

en: The moderation state has been updated.
tr: Denetim durumu güncellendi.
