Moderation state buttons widget (8.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: yes
et: jah

en: no
et: ei

en: About
et: Programmist

en: Content moderation
et: Sisu modereerimine

en: Moderation state
et: Modereerimise olek
