Moderation state buttons widget (8.x-1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: yes
hu: igen

en: no
hu: nem

en: About
hu: Leírás

en: Content moderation
hu: Tartalommoderáció

en: Moderation state
hu: Moderációs állapot
