Moderation state buttons widget (8.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: yes
pl: tak

en: no
pl: nie

en: About
pl: O stronie

en: Content moderation
pl: Moderacja zawartości

en: Moderation state
pl: Stan moderacji
