Moderation state buttons widget (8.x-1.0-alpha4) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: yes
az: bəli

en: no
az: yox

en: About
az: Haqqında

en: Content moderation
az: Məzmun moderasiyası

en: Moderation state
az: Moderasiya vəziyyəti
