Moderation state buttons widget (8.x-1.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: yes
ca: sí

en: About
ca: Detalls

en: Content moderation
ca: Moderació del contingut

en: Moderation state
ca: Estat de moderació
