Moderation state buttons widget (8.x-1.0-alpha4) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: yes
da: ja

en: no
da: nej

en: About
da: Om

en: Content moderation
da: Indhold adminstration

en: Moderation state
da: Godkendelsestilstand
