Moderation state buttons widget (8.x-1.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: yes
fi: kyllä

en: no
fi: ei

en: About
fi: Tietoja

en: Content moderation
fi: Sisällön moderointi
