Moderation state buttons widget (8.x-1.0-alpha4) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Submit
he: שלח

en: yes
he: סוגים

en: no
he: לא

en: About
he: אודות

en: Content moderation
he: ניהול תכנים
