Moderation state buttons widget (8.x-1.0-alpha4) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: yes
id: ya

en: no
id: tidak

en: About
id: Tentang

en: Content moderation
id: Moderasi konten

en: Moderation state
id: Status moderasi
