Moderation state buttons widget (8.x-1.0-alpha4) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: yes
ja: はい

en: no
ja: いいえ

en: About
ja: アバウト

en: Content moderation
ja: コンテンツモデレーション

en: Moderation state
ja: モデレーション状態
