Moderation state buttons widget (8.x-1.0-alpha4) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: yes
ru: да

en: no
ru: нет

en: About
ru: Информация

en: Content moderation
ru: Модерация материалов

en: Moderation state
ru: Состояние модерации
