Moderation state buttons widget (8.x-1.0-alpha4) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: yes
de: Ja

en: no
de: Nein

en: About
de: Über

en: Moderation state
de: Moderationsstatus
