Moderation state buttons widget (8.x-1.0-alpha4) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: yes
fr: oui

en: no
fr: non

en: About
fr: À propos

en: Content moderation
fr: Modération du contenu

en: Moderation state
fr: État de modération
