Moderation state buttons widget (8.x-1.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: yes
ro: da

en: no
ro: nu

en: About
ro: Despre

en: Content moderation
ro: Moderare conținut

en: Moderation state
ro: Starea de moderare
