Moderation state columns (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: States
da: Tilstande

en: Workflow
da: Arbejdsgang

en: About
da: Om

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Content moderation
da: Indhold adminstration
