Moderation state columns (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: States
id: Status

en: Workflow
id: Alur kerja

en: About
id: Tentang

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Content moderation
id: Moderasi konten
