Moderation state columns (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: States
pt: Estados

en: Workflow
pt: Fluxo de trabalho

en: About
pt: Sobre

en: - Select -
pt: - Selecione -

en: Content moderation
pt: Moderação de conteúdo
