Moderation state columns (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: States
et: Olekud

en: Workflow
et: Töövoog

en: About
et: Programmist

en: - Select -
et: - Vali -

en: Content moderation
et: Sisu modereerimine
