Moderation state columns (8.x-1.3) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: States
hu: Állapotok

en: Workflow
hu: Munkafolyamat

en: About
hu: Leírás

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Content moderation
hu: Tartalommoderáció
