Moderation state columns (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: States
sv: Lägen

en: Workflow
sv: Arbetsflöde

en: About
sv: Om

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Content moderation
sv: Moderering av innehåll
