Moderation State Transitions Widget (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Custom
ar: مخصص

en: State
ar: الحالة

en: Transition
ar: الترجمة

en: Save as
ar: حفظ كـ

en: Current state
ar: الحالة الراهنة
