Moderation State Transitions Widget (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Custom
cs: Vlastní

en: State
cs: Stav

en: Select
cs: Vybrat

en: Save as
cs: Uložit jako

en: Current state
cs: Současný stav

en: Custom label
cs: Vlastní popisek
