Moderation State Transitions Widget (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Custom
oc: Personalizat

en: State
oc: Estat

en: Transition
oc: Transicion

en: Select
oc: Seleccionar

en: Custom label
oc: Etiqueta personalizada
