Moderation State Transitions Widget (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Custom
pt: Personalizado

en: State
pt: Estado

en: Transition
pt: Transição

en: Select
pt: Selecionar

en: Form element
pt: Elemento de formulário

en: Radios
pt: Botões de opção

en: Save as
pt: Guardar como

en: Current state
pt: Estado actual

en: Custom label
pt: Label personalizada

en: Transitions
pt: Transições
