Moderation State Transitions Widget (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Custom
ca: Personalitzat

en: State
ca: Estat

en: Transition
ca: Transició

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Radios
ca: Botons d'opció

en: Save as
ca: Desa com

en: Current state
ca: Estat actual

en: Custom label
ca: Etiqueta personalitzada

en: Transitions
ca: Transicions
