Moderation State Transitions Widget (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Custom
es: Personalizado

en: State
es: Estado

en: Transition
es: Transición

en: Select
es: Seleccionar

en: Form element
es: Elemento de formulario

en: Save as
es: Guardar como

en: Current state
es: Estado actual

en: Custom label
es: Etiqueta personalizada

en: Transitions
es: Transiciones
