Moderation State Transitions Widget (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Custom
et: Kohandatud

en: State
et: Olek

en: Transition
et: Olekusiire

en: Select
et: Vali

en: Radios
et: Raadionupud

en: Save as
et: Salvesta kui

en: Current state
et: Praegune olek

en: Custom label
et: Kohandatud silt

en: Transitions
et: Olekusiirded
