Moderation State Transitions Widget (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Custom
fi: Oma

en: State
fi: Tila

en: Transition
fi: Sivunsiirto

en: Select
fi: Valitse

en: Radios
fi: Radionapit

en: Save as
fi: Tallenna nimellä

en: Current state
fi: Nykyinen tila

en: Custom label
fi: Kustomoitu otsikko
