Moderation State Transitions Widget (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Custom
fr: Personnalisé

en: State
fr: État

en: Select
fr: Sélectionner

en: Form element
fr: Élément de formulaire

en: Radios
fr: Boutons radios

en: Save as
fr: Enregistrer sous

en: Current state
fr: État actuel

en: Custom label
fr: Étiquette personnalisée
