Moderation State Transitions Widget (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Custom
he: מותאם

en: State
he: מצב

en: Transition
he: מעבר שקפים

en: Select
he: בחר

en: Radios
he: תיבות סימון, רדיו

en: Save as
he: שמירה בשם

en: Current state
he: המצב הנוכחי

en: Custom label
he: תווית מותאמת אישית
