Moderation State Transitions Widget (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Custom
hu: Egyéni

en: State
hu: Állapot

en: Transition
hu: Átmenet

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Form element
hu: Űrlapelem

en: Radios
hu: Választógombok

en: Save as
hu: Mentés másként

en: Current state
hu: Jelenlegi állapot

en: Custom label
hu: Egyedi cimke

en: Transitions
hu: Átmenetek
