Moderation State Transitions Widget (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Custom
id: Tersuai

en: State
id: Status

en: Transition
id: Transisi

en: Select
id: Pilih

en: Radios
id: Radio

en: Save as
id: Simpan sebagai

en: Current state
id: Posisi sekarang

en: Transitions
id: Transisi
