Moderation State Transitions Widget (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Custom
it: Personalizzato

en: State
it: Stato

en: Transition
it: Transizione

en: Select
it: Scegliere

en: Radios
it: Pulsanti di opzione

en: Save as
it: Salva come

en: Current state
it: Stato attuale

en: Custom label
it: Etichetta personalizzata

en: Transitions
it: Transizioni
