Moderation State Transitions Widget (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Custom
ja: カスタム

en: State
ja: 状態

en: Transition
ja: 遷移

en: Select
ja: 選択

en: Radios
ja: ラジオボタン

en: Save as
ja: 保存

en: Current state
ja: 現在の状態

en: Transitions
ja: 推移
