Moderation State Transitions Widget (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Custom
lt: Savitas

en: State
lt: Etapas

en: Transition
lt: Perėjimas

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Save as
lt: Išsaugot kaip

en: Custom label
lt: Savite žymė
