Moderation State Transitions Widget (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Custom
lv: Pielāgots

en: State
lv: Stāvoklis

en: Transition
lv: Pāreja

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Radios
lv: Radiopogas

en: Save as
lv: Saglabāt kā

en: Current state
lv: Pašreizējais stāvoklis
